SVADBY PODĽA HOROSKOPU: ČO HOVORÍ DÁTUM SOBÁŠA O BUDÚCNOSTI VÁŠHO VZŤAHU?

Rovnako ako vaše narodeniny, tak i dátum “narodenia” vášho nového vzťahu je ovplyvnený silou planét a hviezd. Aké šance na trvalú lásku má manželstvo uzatvorené v znamení Barana? Dá Panna vášmu sobášu do vienka trpezlivosť a Škorpión zase sexuálny apetít? Prečítajte si, ako na tom ste práve vy!

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ BARANA (21. MARCA – 19. APRÍLA)

Baran je nezávislý, ambiciózny, spontánny. V manželstve uzavretom pod jeho vládou sa ani jeden partner nestratí. Cíti, že druhý na ňom oceňuje osobitosť a odvahu byť sám sebou. V tomto vzťahu väčšinou nemá ani jeden z partnerov problém vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Pozor len na to, aby ste sa pre samú túžbu po osobnom raste neodcudzili jeden druhému a po pár rokoch nezistili, že nežijete spolu, ale len vedľa seba.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ BLÍŽENCOV: 21. MÁJA – 20. JÚNA

Jún je jedným z najobľúbenejších mesiacov pre svadbu. Pre znamenie Blížencov je kľúčom k úspechu komunikácia a rovnako tak bude pre páry, ktoré uzavreli sobáš v tomto období. Možno si poviete, že to je predsa dôležité vo všetkých vzťahoch. Áno, ale Blíženci málokedy dokážu veci prejsť mlčaním, mávnuť nad niečím rukou, robiť, že sa to nestalo, uzmieriť sa darčeky, sexom … oni to musia prebrať. A najlepšie pri spoločnej činnosti, ako je varenie alebo výlety. Tam bude tento vzťah priamo kvitnúť.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ RAKA: 21. JÚNA – 22. JÚLA

Rodina a domov sú pre Raky hlavným mottom života. A rovnako tomu bude aj pre páry, ktoré sa brali v júli. Budovanie rodinného hniezda, spoločné chvíľky pri jedle, spoločné trávenie voľného času, tam je im dobre. Čo je pre vzťah pochopiteľne skvelé, len si dajte pozor, aby ste sa uistili, že nežijete len pre partnera a deti. Vyjdite občas zo svojho brlohu von, zostaňte v kontakte so svojimi kamarátmi, koníčkami a hlavne sama so sebou.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ LEVA: 23. JÚLA – 22. AUGUSTA

Páry, ktoré si povedali “áno” v druhej polovici prázdnin, patria k tým, ktoré milujú dynamiku. Vyžívajú si vo výmene názorov a romantických gestách a rozhodne sa za to nehanbia pred ostatnými – známymi i cudzími ľuďmi. Takéto páry sa spolu určite nenudia, len občas to jedného unaví. Skúste sa niekedy zastaviť a užiť si jednoducho chvíli, keď to bude bez akéhokoľvek pocitu boja o moc len pre toho druhého.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ PANNY: 23. AUGUSTA – 22. SEPTEMBRA

Manželstvá uzatvorené v období, ktorému vládne Panna, sú zaujímavé tým, že majú jasné pravidlá. Obaja partneri jasne vedia, čo od nich druhý očakáva, čo jednému robí radosť, ako sa správať na návšteve rodičov, všetko majú naštudované a obom pravidlá vyhovujú. Len niekedy im kvôli svojmu zameraniu na posledný detail unikne podstata.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ VÁH: 23. SEPTEMBRA – 22. OKTÓBRA

Znamenie Váh je z tých, ktoré si manželstvo želajú najviac. Asi vás neprekvapí, že hlavným symbolom tohto vzťahu je rovnováha. Obaja partneri majú pocit, že dávajú, ale že aj dostávajú. Vzťah je pre nich prioritou. Podobne ako u Raka aj tu občas hrozí strata individuality – vyjdite občas z bubliny svojho dokonalého vzťahu a užite si sami seba.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ ŠKORPIÓNA: 23. OKTÓBRA – 21. NOVEMBRA

Škorpión je znamenie, s ktorým je spájaný sex. A tiež túžba, vášeň, zvádzanie a dobývanie je znamením sobášov uzavretých v tomto období. Pre tieto partnerstvá nie je problém zažívať romantické aj milenecké chvíľky aj v rokoch, keď ostatní spolu žijú skôr v bratskom-sesterských vzťahoch. S tým ale občas ruka v ruke kráča žiarlivosť. Nenechajte sa ňou príliš ovládnuť a nesnažte sa svojho partnera vlastniť.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ STRELCA 22. NOVEMBRA – 21. DECEMBRA

Strelec, to je dobrodružstvo a impulzívnosť. Pre manželstvo uzavreté v tejto dobe je charakteristická úprimnosť, otvorenosť, ochota ku zmene, ku kompromisu i pragmatizmus. Má jeden z partnerov šancu na prácu v cudzine? Druhý s ním vycestuje bez mihnutia oka. Tákéto manželstvo žijú zo dňa na deň bez väčších plánov. Aj preto sa občas dostáva do finančnej tiesne. Dajte si preto pozor na prílišné riziko.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ KOZOROŽCA: 22. DECEMBER – 19. JANUÁRA

Kozorožec je znamenie, ktoré má rado poriadok, naplánované veci, len žiadne náhle rozhodnutia a spontánnosť. Vaše manželstvo vydrží dlho vo chvíli, keď váš vzťah bude tiež taký. Osláviť sviatky, dodržať rodinné tradície, Silvester naplánovaný najneskôr v marci a na vysokú dieťa pripravovať už od základky. Prečo nie, nakoniec model “do dvoch rokov dovolenka v Juhoslávii” vyhovuje mnohým ľuďom, len občas nezabúdajte si pre isté plánovanie budúcnosti tiež užívať to, čo máte tu a teraz.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ VODNÁRA: 20. JANUÁRA – 18. FEBRUÁRA

Január, február, to nie je úplne tradičný mesiac pre svadby. Tiež manželstvo uzavreté v tomto období môžeme označiť množstvom slov, ale “tradičné” medzi nimi nebude. Asi by sme ich označili skôr ako moderné, nekonvenčné, také, ktorá nejdú s davom. Môžu vydržať dlhé odlúčenie aj obdobie, kedy partneri nemajú príliš spoločných záujmov. Musí mať ale istotu, že pre druhého budú vždy na prvom mieste.

MANŽELSTVO V ZNAMENÍ RÝB: 19. FEBRUÁRA – 20. MARCA

Ryby sú znamením fantázie, predstavivosti, romantiky a tvorivosti. A tak aj manželstvo uzavreté v tejto dobe vie každodennú nudu a nie príliš peknú realitu premeniť v rozprávku. Hlavne, že partneri majú jeden druhého, a to okolo zase nie je tak dôležité. S týmto môžu partneri preplávať pomerne dlho, pozor len, aby sa nedostali až príliš mimo kontakt s realitou.