Šperky na mieru

 
 
 

Originalita a výnimočnosť patrí ku dnes stále viac skloňovaným termínom. Veľa klientov si žiada niečo neobvyklé a mimo sériovú produkciu, a preto sa špecializujeme predovšetkým na výrobu šperkov na mieru vášmu vkusu. 

 

Užívame si ničím neobmedzenú predstavivosť našich zákazníkov a pomáhame im premieňať a finalizovať prvotný nápad v exkluzívny šperk na mieru. Sme otvorení novým myšlienkam a nápaditým dizajnom. Okrem toho, že podľa vášho návrhu dokážeme vyrobiť váš vysnívaný kúsok, vieme podľa priania upraviť aj šperky z našej ponuky a z klenotu zdedeného po príbuzných stvoriť aktuálne a moderné dielo, ktoré presne zodpovedá vášmu vybranému vkusu. Obráťte sa na nás s akýmkoľvek svojím nápadom a verte, že nič nie je nemožné.

VÝROBA ZLATÝCH ŠPERKOV RÔZNYCH DRUHOV

01.

VÝROBA PRSTEŇOV

Sústredíme sa na ručnú zákazkovú výrobu, pretože veríme, že každý z našich zákazníkov si zaslúži vlastný namieru vyrobený šperk, zásnubný aj svadobný. Pomáhame Vám plniť všetky priania a realizovať vaše nápady. 

03.

LOKÁLNE MATERIÁLY

Za kvalitou našich šperkov si stojíme a preto pri ich vytváraní využívame iba najlepšie materiály. Podľa vášho rozpočtu vám zhotovíme šperky zo zlata, platiny i drahokamov.

05. NEOBMEDZENÁ ZÁRUKA

Na všetky šperky poskytujeme doživotnú záruku bez obmedzení. Súčasťou balíčka služieb je aj profesionálny servis zahŕňajúci čistenie a pravidelnú starostlivosť o šperk. Za kvalitu našich produktov totiž ručíme.

02.

SLOVENSKÁ KVALITA

Naša zlatníctvo je jasnou voľbou pre všetkých, ktorým záleží na kvalite, originalite a skvelo odvedenej  ručnej práci. Môžeme sa pochváliť vlastnou dielňou, v ktorej skúsení zlatníci  plnia sny našich klientov.

04. BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis,prípadne aj konzultáciu s naším umelcom/ zlatníkom/ klenotníkom Martinom Smolkom. 

06. NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Vďaka moderným technológiám, šikovným zlatníckým rukám a odbornosti nepoznáme hranice. Nech už si zvolíte akýkoľvek typ šperku, kombináciu materiálov alebo zložitých zdobení, limitom je len vaša predstavivosť.

MÁTE ZÁUJEM O BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU?

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis, vrátane konzultácií s naším zlatníkom Martinom Smolkom. Obrátiť sa na nás môžete e-mailom, telefonicky, alebo si dohodnúť osobné stretnutie v jednom z našich showroomov.ŠPERKY NA ZAKÁZKU

Už dlho nosíte vo svojej hlave predstavu unikátneho šperku, ale neviete taký nájsť ? Túžite po naozajstnom originále? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nášho skúseného zlatníka. Na základe vášho návrhu vytvorí klenot buď ako vzorku alebo pomocou pc vizualizácie pre vašu lepšiu predstavu. Popustite uzdu svojej fantázii a nechajte si na zákazku vyrobiť nielen zásnubný ale aj snubný prsteň.

ÚPRAVA ŠPERKU Z PONUKY

Páči sa Vám šperk z našej ponuky, ale nie je to presne to, čo by ste si predstavovali? Alebo sa vám páčia dva šperky, ale ideálne by bolo, keby ste ich mohli skombinovať? Nebojte sa, i toto dokážeme. Vieme upraviť a pozmeniť akýkoľvek klenot, ktorý na našich stránkach ponúkame, tak, aby zodpovedal vašim prianiam a spĺňal všetky vaše požiadavky a predstavy.

ZÁSNUBNÉ PRSTENE NA MIERU

Originalita a výnimočnosť patria dnes k stále viac skloňovaným termínom. Podľa vášho návrhu dokážeme vyrobiť vaše vysnívané zásnubné prstene na mieru. Návrh je vždy konzultovaný s našim skúseným zlatníckym majstrom, ktorí sa postará o to, aby výsledný dizajn zodpovedal vašim predstavám.

SVADOBNÉ OBRÚČKY NA MIERU

Vžite sa do úlohy klenotníka a vytvorte si vlastné svadobné obrúčky namieru. Náš zlatnícky ateliér LORETTA vám ponúka okrem iného v spolupráci s uznávaným zlatníkom Martinom Smolkom výrobu prsteňov presne podľa vašich predstáv.

VÝROBA ZLATÝCH ŠPERKOV Z PRINESENÉHO ZLATA

 

1.
Vybrali ste si v katalógu šperk, ktorý si prajete upraviť alebo máte pripravený vlastný návrh? Výborne, kontaktujte nás.

2.
Povedzte nám, pre koho šperk je (muž, žena, dieťa ), k akej príležitosti (snubný prsteň, náušnice pre narodenú vnučku ), ako často bude nosený a v akom prostredí. Čím viac informácií uvediete, tým lepší bude aj výsledok. Všetko môže prebiehať písomne ​​e-mailomtelefonicky , alebo ideálne osobne.

3.
Potom, čo spoločne doladíme návrh šperku (nie všetko je bohužial technicky možné realizovať ) a cenu, požiadame vás o zálohu. Jej výška? Maximálne 50% z celkovej ceny zákazky. Podrobné informácie o platobných a zmluvných podmienkach zákazkovej výroby šperkov LORETTA nájdete v obchodných podmienkach.

4.
Po uhradení zálohy sa dáme do práce. Šperk vyrobíme čo najrýchlejšie, niektoré veci ale neovplyvníme, predovšetkým dodanie atypických prírodných drahokamov alebo pracnosť samotnej realizácie.

5.
Predpokladaný termín dodania sa dozviete vždy pred začatím výroby. Hotový šperk dodáme podľa vopred dohodnutých podmienok v darčekovej krabičke. Záručný a pozáručný servis samozrejmosťou.

 
 
 
 

CENA ŠPERKU NA MIERU

Základná informácia je, že sme maximálne konkurencieschopní a dizajnovanie zbytočne nepredraží finálny prsteň na mieru, práve naopak… Vieme takmer každý šperk na mieru, ktorý sa Vám páči, zmeniť na klenot, ktorý budete MILOVAŤ a bude zodpovedať vášmu rozpočtu.

Cena každého klenotu sa pohybuje v závislosti od váhy (tá od veľkosti prsteňa a rýdzosti materiálu), rýdzosti materiálu (Platina 950, Zlato 14k, 18k) a tiež zložitosti vyhotovenia konkrétneho dizajnu. Najlepšie je preto osobné stretnutie, z ktorého odchádza každý klient maximálne informovaný. Ak máte konkrétnu požiadavku, neváhajte nám ju poslať emailom na loretta@loretta.sk – fotku šperku alebo nákres. Vieme sa vám približne vyjadriť aj ohľadne procesu nadizajnovania vášho šperku, ceny, doby výroby, gramáže…

 
 
 
 

"Zverte sa do rúk profesionála a spolu vyrobíme šperk, ktorý bude vaša polovička milovať. Teším sa na stretnutie s vami v mojej dielni".

MARTIN SMOLKA

RUČNÁ VÝROBA ŠPERKOV A DIZAJN