STALI SME SA PARTNEROM MISS SLOVENSKO 2017

rásne ženy a krásne šperky odjakživa patria k sebe. Ani Miss Slovensko 2017 sa nezaobíde bez nádherných skvostov a na základe toho vznikla táto jedinečná spolupráca. LORETTA ako oficiálny dodávateľ vytvorila výnimočný set briliantových šperkov určený pre víťazku EVA Miss Sympatia 2017. Šperky osobne vyrobil majiteľ spoločnosti p. Martin Smolka, skvelý dizajnér, umelecký zlatník – klenotník a majiteľ spoločnosti.

Mladý, kreatívny umelec, ktorý so zlatým kovom dokáže divy. Miluje svoju prácu a zasvätil jej celý svoj život.

Vďaka dlhoročnej zlatníckej tradícii v našej rodine je ručná výroba svadobných šperkov, najmä svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a rovnako aj šperkov na zákazku samozrejmosťou.

K remeslu ho viedol otec, p. Albert Smolka, ktorý mu je učiteľom a kolegom dodnes.

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov.

Ak túžite po špecifickom šperku, aký získala aj víťazka EVA Miss Sympatia 2017 a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

Presne ako šperky vyrobené špeciálne pre víťazku EVA Miss Sympatia 2017.

Miss Slovensko 2017 každý rok vyberie spomedzi Sloveniek tú najkrajšiu, ktorá získa korunku krásy. Titul EVA Miss Sympatia 2017 má aj charitatívny zmysel a preto sa LORETTA tento rok stala tiež súčasťou.

Výber veľkosti briliantov, farby kameňa a zlata prispôsobený sviežosti a mladistvosti dievčat.  Nádherné skvosty v tvare slzy ohúrili každého, kto šperky uvidel, rovnako aj samotnú víťazku Peťku Varaliovú.

Veríme, že jej tento jedinečný set šperkov bude navždy pripomínať túto vzácnu chvíľu. O to viac, keďže sa stala aj I. Vicemiss Slovensko 2017.