Zlaté náušnice so zirkónmi

Unikátne luxusné dámske náušnice so zirkónmi, na bežné nosenie alebo na špeciálnu príležitosť. Priemer kruhu 13 mm. Model je ručne vyrobený aj ručne osadený zirkónmi. Možnosť výroby v bielom, v žltom alebo v ružovom zlate. Máte možnosť výberu v zirkónovej alebo v diamantovej verzii, prípadne s prírodnými farebnými drahokamami, napr. smaragd, citrín, ruženín, zafír, akvamarín, rubín... Cena modelu je v zirkónovej verzii, ostatné ceny sú na vyžiadanie. 

 

€490
Dostupnosť: Skladom
Kód: 752
Zlaté náušnice so zirkónmi

Podrobný popis

 

Nenašli ste šperk, ktorý hľadáte?

Vytvoríme vám ho na mieru.

Ako si vybrať veľkosť?

K výberu veľkosti vám pomôže obrázok nižšie. Jednoducho si nakonfigurujte tú správnu veľkosť pre dámsku aj pánsku obrúčku.

 

Prečo šperky od Lorreta?

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: