Zásnubný prsteň 8/02 wonderful

Výnimočný a nadčasový vzhľad ručne vyrobeného zásnubného šperku. Nádherne tvarovaná korunka s jedným centrálnym kameňom, dozdobená ručne vyrývaným gravírom zboku šperku, čo mu dodáva jedinečnosť a luxus. Kamene sú ručne vsadené. Šperk vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v ružovom zlate. Zvoliť si môžete zirkónovú alebo briliantovú verziu, prípadne prírodný kameň.

  • Druh kameňa: zirkóny
  • Gravírovanie: v cene
  • Certifikát záruky kvality
  • Doživotný bezplatný servis
  • Ručná výroba

Tabuľka veľkostí

 

Platinová verzia je na vyžiadanie.

Diamantová verzia je na vyžiadanie.V prípade záujmu o gravírovanie vložte text a typ gravírovania do poznámky k produktu

Materiál
Farba kovu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Veľkosť
€1 100
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 202/ZLA 202/ZLA2 202/ZLA3 Zvoľte variant
Zásnubný prsteň 8/02 wonderful

Podrobný popis

 

Nenašli ste šperk, ktorý hľadáte?

Vytvoríme vám ho na mieru.

Ako si vybrať veľkosť?

K výberu veľkosti vám pomôže obrázok nižšie. Jednoducho si nakonfigurujte tú správnu veľkosť pre dámsku aj pánsku obrúčku.

 

Prečo šperky od Lorreta?

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: