Zásnubný prsteň 7/02 wonderful

VIDEO PRSTENA

Zaujímavý a fascinujúci šperk, ktorý vznikol na základe neutíchajúcej fantázie a šikovných zlatníckych rúk. Jeho netradičný zjav si zamilujete, nakoľko šperk je výnimočným kúskom, ktorý získal aj mnohé ocenenia. Detailne prepracovaná korunka a ručne vsadené kamene. Ak túžite po jedinečnom zásnubnom šperku, tak táto kolekcia je ako stvorená práve pre vás. Model je vyrábaný priamo na mieru v bielom, v žltom alebo v ružovom zlate. Do prsteňa je možné vložiť zirkón, briliant prípadne prírodný kameň podľa vlastného výberu.

  • Druh kameňa: zirkóny
  • Gravírovanie: v cene 
  • Certifikát záruky kvality
  • Doživotný bezplatný servis
  • Ručná výroba

Tabuľka veľkostí

 

Platinová verzia je na vyžiadanie.

Diamantová verzia je na vyžiadanie.V prípade záujmu o gravírovanie vložte text a typ gravírovania do poznámky k produktu

Materiál
Farba kovu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Veľkosť
€750
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 136/ZLA 136/ZLA2 136/ZLA3 Zvoľte variant
Zásnubný prsteň 7/02 wonderful

Podrobný popis

 

Nenašli ste šperk, ktorý hľadáte?

Vytvoríme vám ho na mieru.

Ako si vybrať veľkosť?

K výberu veľkosti vám pomôže obrázok nižšie. Jednoducho si nakonfigurujte tú správnu veľkosť pre dámsku aj pánsku obrúčku.

 

Prečo šperky od Lorreta?

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: