Svadobné obrúčky 4/2 CLASSIC

Klasický, ale jedinečný vzhľad ručne vyrobených kombinovaných svadobných obrúčok. Zaujímavý dizajn dámskej aj pánskej svadobnej obrúčky vytvára dokonalý súlad. Krásne ladia nielen vzorom, ale aj tvarom a matovaním. Spojenie lesku a matu vždy vytvára dokonalosť obrúčok. Dámska obrúčka je ozdobená kameňom. Kamene sa vsádzajú ručne. Svadobné obrúčky vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v ružovom zlate, v ich kombináciách alebo v platine. Dámy si môžu zvoliť zirkónovú alebo briliantovú verziu.

  • Druh kameňa: zirkón
  • Gravírovanie: v cene obrúčok
  • Certifikát záruky kvality
  • Doživotný bezplatný servis
  • Ručná výroba

Tabuľka veľkostí

Platinová verzia je na vyžiadanie.

Diamantová verzia je na vyžiadanie.V prípade záujmu o gravírovanie vložte text a typ gravírovania do poznámky k produktu

Materiál
Farba kovu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Šírka dámskej obrúčky
Hrúbka dámskej obrúčky
Veľkosť dámskej obrúčky
Šírka pánskej obrúčky
Hrúbka pánskej obrúčky
Veľkosť pánskej obrúčky
€1 100
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 400/ZLA 400/ZLA2 400/ZLA3 Zvoľte variant
Svadobné obrúčky 4/2 CLASSIC

Podrobný popis

 

Nenašli ste šperk, ktorý hľadáte?

Vytvoríme vám ho na mieru.

Ako si vybrať veľkosť?

K výberu veľkosti vám pomôže obrázok nižšie. Jednoducho si nakonfigurujte tú správnu veľkosť pre dámsku aj pánsku obrúčku.

 

Prečo šperky od Lorreta?

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: