Svadobné obrúčky 15/6 PANSKA NAKOMBINUJ MA

Nadčasový a luxusný model ručne vyrobenej svadobnej obrúčky. Dominantná svadobná obrúčka, ktorá sa stáva skvostom a jedinečným kúskom na vašej ruke. Ručne vsadené kamene dodávajú obrúčke nádych luxusu. Svadobnú obrúčku vám na mieru vyrobíme v bielom, v žltom, v ružovom zlate ich kombináciach ( ako na obrázku ) alebo v platine. Môžete si vybrať zirkónovú alebo briliantovú verziu.

  • Druh kameňa: zirkóny
  • Gravírovanie: v cene obrúčok
  • Certifikát záruky kvality
  • Doživotný bezplatný servis
  • Ručná výroba

Tabuľka veľkostí

Platinová verzia je na vyžiadanie.

Diamantová verzia je na vyžiadanie.V prípade záujmu o gravírovanie vložte text do poznámky k produktu. Typ písma: Tlačené/Písané.

Materiál
Farba kovu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Šírka pánskej obrúčky
Hrúbka pánskej obrúčky
Veľkosť pánskej obrúčky
€3 500
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 741/ZLA 741/ZLA2 741/ZLA3 Zvoľte variant
Svadobné obrúčky 15/6 PANSKA NAKOMBINUJ MA

Podrobný popis

 

Nenašli ste šperk, ktorý hľadáte?

Vytvoríme vám ho na mieru.

Ako si vybrať veľkosť?

K výberu veľkosti vám pomôže obrázok nižšie. Jednoducho si nakonfigurujte tú správnu veľkosť pre dámsku aj pánsku obrúčku.

 

Prečo šperky od Lorreta?

Už viac ako 16 rokov od svojho vyučenia sa za zlatníka, plní Martin Smolka Vaše túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Môžete si vybrať z množstva modelov svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a iných šperkov. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme Vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Výhodou a prednosťou je, že každý šperk sa v tom momente okamžite stáva jedinečným, výnimočným a nevídaným v iných zlatníctvach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: