MISS INTERNATIONAL 2017

 

I. Vicemiss Petra Varaliová odletela reprezentovať Slovensko na súťaž krásy Miss International do Japonska.

 „Som rád, že do Japonska nás ide reprezentovať práve Petra Varaliová, bola dokonca mojou favoritkou na úplnú víťazku Miss Slovensko 2017. Napriek tomu sa však veľmi teším, že získala titul Miss Sympatia a šperky venované z mojej spoločnosti LORETTA. Je to príjemné, milé, skromné a fotogenické dievča“, povedal majiteľ, dizajnér a zlatník spoločnosti LORETTA Martin Smolka.

Peťka odletela rovno do Tokia, kde ju čaká veľkolepé finále. Reprezentovať bude nielen našu krajinu, ale aj naše šperky, ktoré jej osobne vyrobil pre túto príležitosť Martin Smolka, majiteľ zlatníctva LORETTA. Nádherné šaty jej zabezpečil exkluzívny svadobný salón WEM. Držíme jej všetci palce a posielame pozitívnu energiu. Pevne veríme, že tipovo má šancu úspešne reprezentovať Slovensko a zabodovať v TOP 10.

Miss International je jediná svetová súťaž krásy, ktorá sa každoročne koná v Japonsku. Jej začiatky sa datujú do roku 1961. V tomto roku sa uskutoční už jej 45. ročník. Prezidentom súťaže Miss International je Katsumi Ishida. Prvýkrát v histórii tejto súťaže sa reprezentantka Slovenska umiestnila v prvej pätnástke v roku 2000 zásluhou Michaely Strählovej. V roku 2003 nás v Tokiu reprezentovala Simona Slobodníková. Postarala sa o historický úspech Slovenska, keď v celosvetovom internetovom hlasovaní získala titul MISS INTERNET.